Насоси НСШ

Перспективна компанія «Красноармійський ливарно-механічний завод», що спеціалізується на виготовленні відцентрових насосів і комплектуючих до них, поставила собі за мету вдосконалення насосів типу ЦНС, одним з недоліків якого є низький ККД (60%-65%). ), що призводить до збільшення енергоспоживання насосної установки загалом.

Провівши дослідження в галузі геометрії робочого колеса та направляючого апарату насоса ЦНС, наші інженери досягли позитивних результатів, що дозволило збільшити ККД насоса до 74%-78%, тим самим значно зменшити енергоспоживання та збільшити натиск та продуктивність насоса.

Отримавши патент на наші розробки, «Красноармійський ливарно-механічний завод» розпочав випуск насосів марки НСШ, які за геометричними та приєднувальним розмірами ідентичні насосам ЦНС, але розрізняються за продуктивністю та напором. Насоси в більшості випадків – це витратна частина витрат підприємства і тому, провівши заміну насоса ЦНС на наш насос марки НСШ, підприємство буде економити 10-15% електроенергії на кожній насосній установці, що призведе через 2-4 місяці до повної окупності насоса НСШ. Реалізація новітніх інженерних рішень у поєднанні з глибокими теоретичними та конструктивними рішеннями дозволило «Красноармійському ливарно-механічному заводу» домогтися стабільної та надійної роботи насосів у важких умовах шахтних водовідливів та промислових підприємств. Насоси НСШ отримали позитивну оцінку багатьох шахт вугільної галузі. У поєднанні ціни та якості продукція «Красноармійського ливарно-механічного заводу» є гарним прикладом високоякісного обладнання у сучасному насособудуванні.

Реалізація новітніх інженерних рішень у поєднанні з глибокими теоретичними та конструктивними рішеннями дозволило «Красноармійському ливарно-механічному заводу» досягти стабільної та надійної роботи насосів у важких умовах шахтних водовідливів та промислових підприємств. Насоси НСШ отримали позитивну оцінку багатьох шахт вугільної галузі. У поєднанні ціни та якості продукція «Красноармійського ливарно-механічного заводу» є гарним прикладом у сучасному насособудуванні.

Нижче в таблиці наводиться порівняльний аналіз економічної ефективності насосів НСШ 315 у порівнянні з насосами ЦНС 300 при продуктивності Q=300 м3/год та різній висоті подачі. Час роботи насосів прийняти рівним t=16 год. Ціна електроенергії – 2,00 грн. за кВт.

Характеристики насосів ЦНС 300 и НСШ 315

Дивитися ще: